Závlahové systémy RAIN BIRD

Společnost RAIN BIRD se proslavila jako světový lídr v oblasti automatického zavlažování. Založena byla již v roce 1933. První patent na postřikovač Rain Bird byl udělen 16. dubna 1935. Rain Bird Corporation patří mezi největší mezinárodní soukromé výrobce a dodavatele závlahových produktů a služeb pro krajinu, golfová hřiště, sportovní hřiště a zemědělství. Jejich cílem je minimalizovat spotřebu vody. Společnost sídlí v Azuse v Kalifornii s kancelářemi a výrobními závody v Tucsonu, Arizoně, Steele Alabamě, Mexiku, Francii a Číně. Společnost Rain Bird prodává své výrobky a služby ve více než 130 zemích. Více o Rain Bird na Wikipedii.

Zajímavý dokument v angličtině:

Během posledních osmi desetiletí získala společnost Rain Bird celosvětově více než 450 patentů, z nichž první byl v roce 1935 původním postřikovacím zařízením s horizontálním účinkem (US patent č. 1 997 901), který revolvoval průmysl výroby potravin a zahájil novou éru zavlažování a to po celém světě. Původní postřikovač byl v roce 1990 označen za historickou památku americké společnosti zemědělských inženýrů. Během posledních 8 desetiletí vyvinul Rain Bird mnoho inovativních výrobků na ochranu vody, které zahrnují zavlažovací postřikovače, dávkovače, čerpadla, časovače a regulátory. Dnes společnost Rain Bird nabízí více než 4 000 zavlažovacích produktů a služeb pro úsporu vody a má kanceláře po celém světě.

Společnosti Rain Bird jde o inteligentní využívání vody ™ a to se projevuje nejen v jejich vysoce kvalitních produktech, ale také prostřednictvím jejich odborníků v oblasti vodního hospodářství, kteří sdílejí svou vášeň pro zachování vody tím, že poskytují vzdělání, školení a služby průmyslu a komunitám po celém světě. Toto úsilí vytváří dlouhodobé, odpovědné partnerství se zákazníky, prodejci a městy, ve kterých žijeme. Tato snaha spolu s vysoce kvalitními výrobky je celosvětově uznávaná. Rain Bird získal v průběhu let řadu ocenění.

Osobně mám produkty Rain Bird opravdu rád. Mají na každý „zavlažovací“ požadavek řešení. Řešení, které opravdu funguje. Všechny komponenty jsou na českém trhu bez problému skladem. Žádné zdržování, žádné reklamace. Jsou dostupné perfektní manuály i náhradní díly.

Jako živnostník ohodnocený od hotového díla (nikoliv od hodiny :-)) potřebuji právě takového bezproblémového dodavatele, jakým značka Rain Bird bezesporu je.

Mohu s radostí doporučit 🙂

Jméno Rain Bird bylo převzato z amerického legendy o ptácích, kteří přinesly déšť… Také můžete mít svůj „déšť“ kdykoliv…

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *